OPEL CORSA B

nagyon jó kisautó. eddig mindenhova elvitt, és vissza is hozott. olcsó a szervizelés, a fenntartás. néha fel kell pörgetni, mert a városban kicsit ellustul, lomha lesz. de 100km autópálya/autóút után újra fürge lesz egy ideig. sajnos nincs benne légkondi, és a szervókormány is hiányzik. vékonyka női vezetőnek egy beparkolás felér egy edzőtermi gyakorlattal. lassan el kell adnom, mert kinőttük. 2 gyerek + feleséggel már nem nagyon lehet elmenni vele egy hét nyaralásra. a csomagtartó nagyon kicsi. néha egy tesco-s bevásárlás sem fér el, pakolhatok az anyósűlésre. összességében nem bántam meg, h ezt vettem első autónak. ha eladom, egy ideig biztosan hiányozni fog.

Születési éve: 1979

Lakóhely:

Meghibásodás leírása: Lerobbanás oka: elektromos rendszerLeírás: nem derült ki hogy mi volt a hiba. a szervizes bevontatta, és másnap már működött.

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: karosszéria Javítás összege: 60000 Ft.

Visszatérő hiba leírása: néha alacsony fordulaton rángatott a motor. több szerelőnél is volt, de senkinek nem volt ötlete. Végül kiderült, hogy a benzinszürő volt a hibás. Azóta minden OK. nagyon sokáig párásodott is. szintén nem volt ötlete senkinek (azt mondták, h ez ilyen, tekerem le az ablakot, javittassam meg a gumi illesztéseket). aztán egyszer egy fórumon olvastam, hogy a pollenszűrő miatt előfordulhat ilyen hiba. és tényleg! a csere óta alig párásodik (ami van, azt meg le lehet fujatni)